Nazywam się Agata Puk i pokazuję jak żyć zdrowo… z przyjemnością! Wierzę, że ten blog może inspirować Was do zdrowych wyborów.

  -  Inspiracje   -  Kulinarne inspiracje – róża z awokado

Kulinarne inspiracje – róża z awokado

Uwielbiam jeść dania, które są nie tylko pyszne, ale i pięknie wyglądają. W ostatnim czasie publikuję na Instagramie coraz więcej zdjęć i zazwyczaj są to fotografie moich posiłków. Wiem, że na tym polu muszę się jeszcze dużo nauczyć, ale stylizacja potraw i fotografia kulinarna to coś, co sprawia mi dużo radości. W dzisiejszym tekście chciałam pokazać Wam kulinarne inspiracje z Instagrama z awokado w roli głównej. Zielone koktajle z wykorzystaniem awokado to jedne z tych napojów, które świetnie prezentują się na zdjęciach. Obecnie coraz bardziej popularne jest tworzenie róż z awokado, które wyglądają naprawdę pięknie!

Jak stworzyć różę z awokado?

Do stworzenia róży potrzebne są: miękkie awokado (najlepiej w wersji Hass) i bardzo ostry nóż. Awokado dzielimy na pół i delikatnie obieramy ze skórki. Kroimy awokado na bardzo cienkie plastry. Kolejnym krokiem jest stworzenie z awokado wachlarza, który następnie zawijamy tak, aby stworzyć różę. W filmie poniżej zobaczycie to krok po kroku.

Poniżej zdjęcia z Instagrama prezentujące awokado podane w formie róży. Jest co podziwiać!

@myRDadventures How to make an avocado rose!! Credit to @myRDadventures ? ??inspiration from @whollyvegan

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika ?????????????????? (@mytiubbgadventures)

ova here trying my hand at this whole fruit-as-roses trendy thaang. ???

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Quinn Poer (@qpo)

Bardzo spodobały mi się zdjęcia z awokado, które jest podane właśnie w taki sposób. Na pewno spróbuję stworzyć w domu coś podobnego. Jeśli temat Was zainteresował, to koniecznie sprawdźcie hashtag #avocadorose na instagramie.

 

Nazywam się Agata Puk i pokazuję jak żyć zdrowo z przyjemnością! Wierzę, że ten blog może inspirować Was do zdrowych wyborów.