Instagram

Instagram has returned invalid data.

Follow Me!

Akcja charytatywna

Zmień życie zwierzaka dzięki akcji dlaschroniska.pl

Luty 18, 2016

Jakiś czas temu zostałam spytana o to, czy mogłabym wesprzeć akcję dlaSchroniska.pl. Oczywiście bez namysłu zgodziłam się wziąć udział w pomocy zwierzakom. Mam zatem przyjemność ogłosić, że zostałam Ambasadorem akcji dlaSchroniska.pl! Poniżej znajdziecie szczegółowe informacje dotyczące tego, jak wesprzeć tę inicjatywę, do czego gorąco Was zachęcam. Niestety nie wszystkie psy na świecie znajdują swoje ciepłe domy, więc jedyne co możemy zrobić, to sprawić, aby ich czas w schronisku był choć odrobinę radośniejszy.

A jak sprawić, aby piesek był szczęśliwy? Można dać mu jakieś dobre i zdrowe jedzonko, smakołyki, wygodne posłanie, koc, piłkę czy inne przedmioty do zabawy. Te wszystkie rzeczy można w prosty sposób przekazać zwierzakom, dzięki stronie dlaschroniska.pl.

Czy jest akcja dlaSchroniska?

DlaSchroniska.pl to akcja charytatywna, której główną ideą jest stworzenie możliwości przekazania nawet niewielkich podarunków na rzecz bezdomnych zwierząt. W tym celu powstało dedykowane dla tej inicjatywy miejsce w sieci –  dlaSchroniska.pl. Na stronie nie przelewamy pieniędzy dla schronisk i innych miejsc pomocy zwierzakom. Zamiast tego wybieramy konkretnego czworonoga w potrzebie i kupujemy dla niego niezbędne produkty. Fajnie jest wiedzieć, że nasza pomoc trafia do wybranego przez nas, potrzebującego zwierzaka.

Jak pomóc w akcji dlaSchroniska.pl?

Na www.dlaSchroniska.pl możemy wybrać dowolną zarejestrowaną tam placówkę czy fundację, a następnie w galerii zdjęć znaleźć zwierzaka, któremu chcemy pomóc. Przeglądamy wtedy listę aktualnie potrzebnych czworonogowi produktów sporządzoną przez jego opiekunów i za pośrednictwem strony kupujemy jeden lub kilka z nich. Ja wspomogłam pieska o imieniu Pikuś – na stronie jest wiele takich słodkich piesków, który można pomóc. Są też koty potrzebujące naszego wsparcia. Pomoc jest bardzo prosta, bo wystarczy wybrać np. liczbę kilogramów karmy i kliknąć na przycisk: „Podaruj”. Płatność przebiega szybko i wygodnie, w dodatku w 100% przez internet – cały proces przypomina trochę zakupy w sklepie internetowym. Kiedy już zapłaciłam za karmę, którą podarowałam wybranemu zwierzakowi, to na mojego maila przyszedł list od Pikusia z podziękowaniem za pomoc, co było bardzo miłe!

Jakim zwierzakom możecie pomóc?

Kliknijcie na zdjęcie, aby poznać historię zwierzaka i poprawić jakość jego życia. Oczywiście poniższe czworonogi, to tylko niektóre z potrzebujących zwierząt.

1439385713

Sophie

Max

Max

Letti

Letti

1426849353

Abi

1443014757

Pasztecik

 

Pamiętajcie, że nawet mała pomoc ma znaczenie! Ja jestem zwolenniczką teorii, że dobro, które wysyłamy w świat, wraca do nas. Dlatego pomagajmy, bo warto pomagać.