Nazywam się Agata Puk i pokazuję jak żyć zdrowo… z przyjemnością! Wierzę, że ten blog może inspirować Was do zdrowych wyborów.

  -  Blogowanie   -  Mój rok 2016 w liczbach

Mój rok 2016 w liczbach

Początek roku to dobry czas spojrzenie wstecz i podsumowania. Dla mnie to też świetna okazja na przyjrzenie się życiu i wdzięczność za to, czego udało mi się dokonać w minionym roku. W moim zestawieniu znajdziecie zarówno kwestie związane ze zdrowiem, jak i te dotyczące blogowania. Bloga założyłam w lipcu 2015 roku, więc ubiegły rok był pierwszym pełnym rokiem, w którym mam szczęście publikować dla Was wpisy. Co udało mi się osiągnąć w 2016 roku? Zapraszam na moje podsumowanie.

Co udało mi się osiągnąć w 2016 roku?

2 066 891
W 2016 roku mój blog został odwiedzony ponad milion razy (1 148 998 wizyt), a czytelnicy wygenerowali ponad dwa miliony odsłon (dokładnie 2 066 891 odsłon)! Te liczby powodują szybsze bicie mojego serca, bo zaczynając ubiegły rok nie spodziewałam się tego, że moje teksty będą przez Was aż tak chętnie czytane. Dla mnie to niesamowity wynik.

132 644
Najchętniej czytanym wpisem w 2016 roku był ten o oleju kokosowym. Moje wskazówki dotyczące tego, jak wybrać dobry olej kokosowy zostały przeczytane przez 120 223 czytelników. Tekst osiągnął łącznie 132 664 odsłon.

Pozostałe najlepsze teksty w 2016 roku to:
Domowe mleko kokosowe – 79 680 odsłon
Placki owsiane i bananowe – cztery pomysły na śniadanie – 78 495 odsłon
Zdrowe nawyki, które warto wprowadzić w życie – 48 638 odsłon
Jak wybrać masło orzechowe? – 41 550 odsłon

28 781
Taka liczba osób postanowiła polubić mój Fanpage na Facebooku! W 2016 roku fanpage intensywnie się rozwijał i w nowym roku zamierzam kontynuować dużą aktywność w tym miejscu. Bardzo dziękuję Wam za każdy komentarz, każdą wiadomość i każdy lajk pod moimi postami!

366
To minimalna liczba spacerów, które odbyłam z moim ukochanym psem Pikselem. To był kolejny rok, w którym mój pies bardzo motywował mnie do aktywności.

179
To liczba zdjęć, które opublikowałam w 2016 roku na Instagramie. Najlepsze z nich możecie zobaczyć poniżej – króluje oczywiście zdrowe jedzenie. Jeśli chcecie wygenerować swoje najlepsze zdjęcia z Instagrama, to możecie to zrobić tutaj. Bardzo cieszę się z tego, że również na Instagramie przybywa osób, które chcą mnie obserwować – obecnie mój profil śledzi 3262 osoby.

 

 

10
Tyle filmów dokumentalnych związanych ze zdrowiem, odżywianiem i wpływem człowieka na środowisko naturalne obejrzałam na Neflixie.

3
W tylu wydarzeniach związanych z blogosferą uczestniczyłam w ubiegłym roku. Miałam przyjemność brać udział w Blog Conference Poznań, Blog Forum Gdańsk i Blogowigili. Każde z tych wydarzeń było dla mnie okazją do poznawania inspirujących osób.

0
Tyle dni przepracowałam w 2016 roku na etacie. Jestem bardzo szczęśliwa z tego powodu, bo uwielbiam pracować z domu!

1
Tyle mat kupiłam, kiedy w październiku postanowiłam wrócić (z sukcesem!) do regularnej praktyki jogi. W 2017 zamierzam kontynuować tę aktywność i ćwiczyć jogę jeszcze częściej niż dotychczas.

1
Tyle razy udało mi się wstać bardzo rano, żeby pobiegać. Nie jest to może najlepszy wynik (delikatnie rzecz ujmując), ale cieszę się, że w ogóle się udało! Może 2017 będzie pod tym względem lepszy.

1
Tyle razy zostałam zaproszona do telewizji, aby opowiadać o tym, o czym zazwyczaj piszę na blogu. Wizyta w DD TVN była dla mnie niezapomnianym doświadczeniem i mam nadzieję, że będę jeszcze miała okazję ją powtórzyć.

147
To liczba wpisów, które opublikowałam na blogu w 2016 roku. W tym roku chcę pisać z jeszcze większą częstotliwością.

 

Podsumowanie

Miniony rok zaliczam do udanych. Nawiązałam nowe znajomości, nauczyłam się wielu nowych rzeczy, rozwinęłam też moją blogową działalność do skali, o której kiedyś mogłam tylko pomarzyć. Poznałam też mnóstwo nowych zdrowych produktów, które wprowadziłam do swojej diety. Oczywiście bez problemu mogłabym napisać tu tak samo długą listę porażek, które zaliczyłam w 2016 roku. Wychodzę jednak z założenia, że warto skupiać się na sukcesach, zaś z porażek wynosić naukę na przyszłość. Jaki będzie nowy rok? Już w styczniu zamierzam zorganizować dla Was pierwszy blogowy konkurs. Mam też mnóstwo motywacji do pisania, więc przygotujecie się na dużo nowych tekstów. A na koniec – życzę Wam, aby ten rok był dla Was pełen szczęścia i sukcesów i przynosił zdrowie, siłę do pracy, gotowość do pozytywnych zmian oraz poczucie wdzięczności za to, co jest w Waszym życiu. I przede wszystkim: Dziękuję, że tu jesteście – bez Was ten blog nie miałby racji bytu. Nowy rok zapowiada się wspaniale!

 

Nazywam się Agata Puk i pokazuję jak żyć zdrowo z przyjemnością! Wierzę, że ten blog może inspirować Was do zdrowych wyborów.